Розступіться! Я їду на джипі!

http://css.ffclub.ru/forum/uploads/post-19-1228472875.jpg

Багатьом панночкам в наші нелегкі часи невимовно везе, і вони дивляться на світ через вікна дорогих автомобілів. Якимось незбагненним способом їм вдається отримувати яскраво-червоні кросовери BMW X6 або новенькі Nissan Pathfinder. Хвиля здивування кількістю таких щасливиць вже спала, і джипи з красунями за кермом стали звичними учасниками дорожнього руху. Перш, ніж стати однією з таких красунь в одному з таких джипів, я довгий час їздила на звичайнісінької зеленої Ниві 2121.

Мене складно назвати рибалкою, мисливцем, екстремалом, а ще складніше — автомеханіком. Хоча така машина припускає, що водій повинен проявляти себе у всіх цих іпостасях. Я — молоденьке тендітне створіння. У XVIII столітті придворні дами припускали б, що я хвора на сухоти, і пошепки робили б ставки, чи доживу я до полудня. З цієї причини мені завжди хотілося сховатися за сильним чоловічим плечем і, бажано, в всюдиході.

Моя Нива 2121 була саме таким всюдиходом. Я ганяла на ній по всіх найбожевільнішим купинах і болотах. Я проїхала на цьому монстра вітчизняного автопрому 10 000 км по степах і горах Казахстану. Музикою був веселий гуркіт і скрип деталей, а кондиціонером — відкрита кватирка. Іномарки на дорозі мене не любили, презирливо мигаючи дальнім світлом. Зате механіки в сервісах, бачачи завзяту дівчину за кермом вазовского «танка», ласкаво жартували, вважали «нашою людиною» і ремонтували все «без шуму і пилу». Інспектори ДАІ часто відпускали без штрафів після пари анекдотів.

А потім у моєму житті з’явився він. Сріблястий, солідний і повністю укомплектований Land Rover Freelander 2. У салоні, поки я підписувала документи про покупку, адміністратор приніс мені чашечку еспресо кон панна. Уявляєте? Навіть не звичайну каву з пакетика «3 в 1» для простих смертних, а ароматний міцний еспрессо зі збитими вершками і корицею. У цей момент я зрозуміла, що все змінилося. 9 років водійського стажу можна благополучно забути. Тепер я не простий, а привілейований водій.

Я піддалася мовчазною і розкішної силі свого нового авто і прийняла умови гри. Тепер вже я не соромилася зганяти з «моєї» смуги неквапливих водіїв. Фізіономія моя брала зарозуміле вираження автоматично, як тільки піку кнопка на ключі, і Land Rover вітав мене, розправляючи бічні дзеркала. Я вже не заїжджала в автосервіси вздовж доріг і не фліртувала з механіками. Мій новий кодекс шляхетних дівиць наказував мені фиркати на «десятки» і бюджетні іномарки.

Спочатку я насолоджувалася, спостерігаючи заздрість і інтерес до своєї персони. Мене тішило, що тітоньки на автобусних зупинках роздивляються мене і мій джип, намагаючись зрозуміти, за які таланти мене нагородили цим позашляховиком. Мені подобалися підігріваються сидіння, клімат-контроль, висока посадка. Інспекторам ДАІ все також мило розмовляли зі мною, але вже не про анекдоти, а про грошові еквівалентах моїх порушень.

А потім я засумувала. Кожному все-таки своє. Автомобіль, як одяг і житло, висловлює сутність людини, характер, особистість, цінності. Комусь близький світ страз на накладних нігтях, ширяння лососина в престижних ресторанах і дорогі позашляховики. Хтось відчуває себе затишно в маневрених маленьких швидкісних машинках. А мене, мабуть, найбільше привертає простота і природність — і в перевагах, і в спілкуванні з людьми, і в автомобілях.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.