Правила ефективної їзди по місту

http://i.obozrevatel.com/5/1023116/241855.jpg

Практично всі автомобілісти хочуть, щоб рух по місту було максимально швидким, особливо якщо вони потрапляють в пробку. А людина, яка працює водієм високопоставленого людини, знає, як їздити максимально швидко по місту і при цьому не порушувати.

Для цього існує безліч правил, порушуючи які ти втрачаєш час.

У будь-якому великому місті самої нерозв’язною проблемою є пробки. Застряє в пробці, можна простояти не одну годину, а якщо твій бос поспішає на конференцію — що тоді робити?

У пробки краще не потрапляти — і це перше золоте правило швидкої їзди. Благо, сьогодні є маса способів уникнути пробки: завантаженість доріг транслюється як по телевізору, так є в Інтернеті і на GPS-навігаторі, передавальному інформацію зі супутникової системи.

Друге правило: правильний старт зі світлофора. У великих містах світлофори вже давно налаштовані на «зелену вулицю», і якщо ти не натискаєш «газ» в підлогу після кожного світлофора і не розмежовуються — ти не втрачаєш зайві сили на такого роду молодецтво, а більше думаєш про те, в якій ряд тобі вигідніше стати, і краще оцінюєш ситуацію, що склалася на дорозі.

Більше того, якщо світлофор збирається перейти на «жовтий», краще заздалегідь почати гальмувати, ніж намагатися проскочити. Босові навряд чи сподобаються ці ривки при водінні.

По-третє, треба вміти правильно маневрувати. Мається на увазі не молодецтво між рядами на «хто швидше буде у світлофора». Хоч і не хочеться їхати в самому правому ряду, як показує практика — це кращий спосіб вчасно втекти від пробки.

Хороший водій, запримітивши пробку за 500 метрів, швидко перебудується в правий ряд і буде шукати з’їзд у двори, щоб цю пробку об’їхати. А ось часті спроби перебудовуватися з ряду в ряд абсолютно ні до чого доброго не приведуть: часу ти не виграєш, а пошкодити кузов машини, зачепивши чужу, в такому шаленому русі дуже легко.

Четверте правило: взаємна ввічливість на дорозі. Часто бувають такі ситуації, коли ти кудись страшенно запізнюєшся і дуже при цьому поспішаєш, а ніхто не хоче тебе пропустити. Водії нерідко поводяться далеко не ввічливо по відношенню до інших учасників руху, від чого ті зляться — і більше ніколи нікого не пропускають. Так формується культура водіння в кожному місті. І найцікавіше, що практично у всіх містах ця культура водіння кардинально відрізняється: десь авторитетний на дорозі великий чорний джип, а десь всі рівні, незалежно від марки машини.

Проте всі ми рівні в тому плані, що дорога на всіх одна: і виграє не той, хто крутіший, а той, хто дійсно має рацію. Солідарне ставлення до інших водіїв допоможе сформувати позитивну культуру водіння у вашому місті, що полегшить життя всім учасникам руху. А знаки ввічливості (аварійки, моргання фарами) в цьому можуть сильно допомогти.

І останнє, п’яте правило: не поспішайте. Ніде. Ні на перехресті, ні на світлофорі. Можна виграти пару хвилин, може навіть десять. Але програти можна все життя.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.