Потрібен новий автомобіль. Як швидко заробити на старому?

http://img.autorambler.ru/news/getimg.php?id=110260

Якщо недавно стартувала програма з утилізації старих автомобілів і обміну їх на нові вам не підходить, значить ви в пошуках інших методів, які допоможуть вам заробити на новий автомобіль, по максимуму використовуючи старий. Варіантів, як показує практика, незліченна безліч, а тому ми розглянемо лише деякі з них.

Найпростіше — це підробляти «бомбили», або «таксувати». Переваг у цього виду заробітку декілька. По-перше, ви самі призначаєте тарифи для своїх клієнтів. По-друге, ви можете працювати у свій вільний час. По-третє, вам не доведеться звітувати перед роботодавцями, адже у вас їх просто не буде. Втім, у цього способу заробітку є один важливий недолік — занадто серйозна конкуренція. Природно припустити, що не ви перший і не ви останній відкрили таку можливість заробити на нову машину, використовуючи свій старий автомобіля. А тому на дорогах нашої країни роз’їжджають сотні тисяч таксистів, як легальних, так і нелегальних, і обійти їх, підбираючи кожного клієнта, не так вже й просто.

Свій старий автомобіль ви можете використовувати на 100%, якщо станете розвозити піцу або суші на будинок. Як правило, у багато кафе, суші-бари, піцерії постійно потрібні постачальники піци. От тільки і тут є свої недоліки і достоїнства. До числа недоліків, перш за все, варто віднести не занадто великий заробіток. Втім, відмовлятися від цієї ідеї не варто, адже в кожному закладі можуть бути свої умови для постачальник. До безперечних переваг варто віднести вільний графік роботи.

Швидко заробити на новий автомобіль ви можете і в тому випадку, якщо станете торговим представником будь-якої компанії. У ваші обов’язки входить укладення договорів, а також доставка продуктів харчування, побутової хімії чи тих товарів, на які вас поставлять працювати. Головним і очевидною перевагою цього виду заробітку варто назвати високу зарплату — щоб заробити за допомогою старого автомобіля на новий, вам не доведеться прикладати дуже вже великих зусиль. Однак потрібно бути готовим і до того, що в окремих компаніях конкуренція серед торговельних представників буває надто високою.

Стара машина може стати джерелом доходів для вас і в тому випадку, якщо ви вирішите автомобіль в оренду. Тут, втім, є своє «але» — не так вже й просто знайти ту компанію чи ту людину, для яких оренда автомобіля є затребуваною. Та й машина ваша повинна бути продуктивною і безвідмовної, щоб вона змогла зацікавити тих, хто зацікавлений в оренді. Віддаючи свій автомобіль в оренду, не забудьте грамотно оформити всі необхідні документи, щоб не потрапити в лапи шахраїв і не позбутися свого старенького залізного коня.

У мережі Інтернет та в газетах оголошень можна знайти ще масу інших підробітків, які припускають наявність водійського досвіду і легкового автомобіля. Вам варто вивчити кожну таку пропозицію, якщо ви й справді зацікавлені в тому, щоб за допомогою старої машинки заробити на нову.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.