Обслуговування автомобіля в салоні. Чи варто?

http://www.autocentre.ua/images/stories/may10/STOstart3.jpg

Багато автолюбителів часто замислюються над тим, де краще обслуговувати свій автомобіль: на офіційній СТО, на звичайній «неофіційною» СТО або у хорошого майстра в гаражному кооперативі. У всіх є свої плюси і мінуси, давайте їх розглянемо.

Офіційна СТО
Обслуговувати там машину чи ні — залежить від року випуску автомобіля, місця його купівлі та особистої довіри до офіційних дилерів. Якщо машина куплена не так давно, а тим більше в офіційного представника якоїсь однієї марки автомобіля — тут питань і бути не може. Якщо планове техобслуговування буде проводитися в іншому місці — ви ризикуєте втратити гарантію «офіціалів», яка в перші 2-3 роки може виявитися дуже корисною і необхідною. Однак якщо машина вже не на гарантії, а високі ціни «офіціалів» лякають з кожною наступною заміною масла, варто задуматися, наскільки це виправдані витрати.

Ціни на всіх офіційних СТО однієї марки автомобіля однакові — так вимагають умови «франшизи», тому вартість заміни масла у офіціалів Mazda, наприклад, в Москві і в Калузі будуть однаковими при різних рівнях заробітних плат у цих містах, різної оплати праці механіків і т . д. Крім цього, не завжди доводиться сподіватися на те, що якщо ви їдете на офіційну СТО — то обслуговувати вас буде професіонал. Звичайно, це навряд чи буде горе-випускник ПТУ, але те, що це може виявитися дипломований механік із зовсім невеликим стажем роботи — це факт.

Перейдемо до відповідальності сторін. Офіційна СТО відповідає за свої «промахи», оскільки, по-перше, дорожить своєю репутацією, а по-друге, несе відповідальність перед своїми постачальниками-франшизодавцями, які можуть забрати в «офіціалів» їх статус.

Звичайна «неофіційна» СТО
Таких СТО у всіх містах греблю гати. Від «дяді Васі» з гаража вони відрізняються тим, що офіційно зареєстровані, платять податки і надають послуги у відповідності з усіма законодавчими нормами. Від «офіціалів» вони відрізняються в основному лише відсутністю дорогого і ультрасучасного устаткування, рівнем сервісу («чай-кава-телевізор») для клієнта, іменитим назвою, а також цінами. Така СТО так само, як і офіційна, несе відповідальність за свої «промахи», але іноді в меншій мірі, оскільки хоч і печеться про гарну репутацію, але при виникненні ситуації, що загрожує великою втратою грошей, може відмовитися від того, що взагалі виконувала якісь -то роботи.

Гаражна СТО, або «дядько Вася — Кулібін»
Мабуть, самі затяті суперечки виникають щодо того, чи користуватися послугами «дядь Вась» — чи ні. Безумовно, в обслуговуванні машини в гаражах є маса недоліків: і обмеженість обладнання, і відсутність будь-якої відповідальності механіка (тільки хіба що «чесне слово»), і сумніви щодо того, кому ви взагалі віддали свою машину на розтерзання. Однак дуже часто ці «дяді Васі — Кулібіни» — колишні працівники СТО, яких не влаштувала оплата їх праці або графік роботи — і вони звільнилися, забравши з собою велику частину постійних клієнтів сервісу.

Чи довірити свою машину людині з гаражного кооперативу — вирішувати вам, але часом буває так, що тільки такий Кулібін може полагодити те, над чим б’ються всі офіційні СТО. При цьому ціни у цього дядька з гаража будуть значно менше, ніж на всіх сервісах тільки тому, що він не платить податки, оренду, зарплату. Вирішуючи довірити машину «дяді Васі», дізнайтеся про його репутації в місті — тільки тоді у вас може бути впевненість у тому, що ви прийшли до професіонала.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.