Назустріч бездоріжжю: Land Rover Defender 110

http://estb.msn.com/i/6E/684B36B7E4FC952123E71E55A2245.jpg

Land Rover Defender був задуманий як транспортний засіб, що відрізняється високою прохідністю і надійністю, тому він стійко долає будь-які перешкоди і так рідко потребує ремонту. Перший примірник цієї моделі зійшов з конвеєра в 1985 році, з тих пір він зазнав значні зміни в технічних характеристиках і дизайні. Тим не менш, основа залишилася колишньою, впізнаваність автомобіля в усі часи була однією з найвищих. Протягом десятиліть технічні принципи конструкції забезпечили моделі успіх.

При появі на проїжджій частині Land Rover Defender він моментально привертає до себе увагу всіх учасників руху. Ще б пак: автомобіль таких значних розмірів просто не може залишатися в тіні. Габарити автомобіля (довжина / ширина / висота) має показники, рівні 4599/1790/1933 мм відповідно. Автомобіль так само відрізняється великим об’ємом багажника — 2300 л, тому для довгих подорожей Land Rover є ідеальним варіантом. І хоча Ленд Ровер чудово себе почуває і на трасі, він — ідеальний варіант для їзди по бездоріжжю. Великими плюсами цього автомобіля є висока прохідність і місткість.

Проте цей автомобіль досить складний при маневруванні на міських дорогах, вузькі провулки для нього можуть стати нездоланною перешкодою. У Land Rover дуже великий радіус розвороту, тому при маневруванні потрібна обережність. Цей автомобіль більше підходить для полювання й риболовлі, так само його доцільно купувати в умовах невеликого містечка, сільської місцевості або для котеджного селища.
Фото Land Rover Defender Фото Land Rover Defender

Відмінною рисою Defender 110 стала простота конструкції і дизайн, який з плином часу надійно зарекомендував себе. Салон зосередив в собі новий рівень функціональності, який притаманний тільки цьому автомобілю.

Силовим агрегатом є 2,4-х літровий дизельний двигун. Він відрізняється високою потужністю і динамічними показниками, а також своєю економічністю. Підвіска наділена низкою функцій, завдяки яким забезпечується впевнена їзда як на твердому дорожньому покритті, так і на бездоріжжі. Є можливість зміни дорожнього просвіту, що забезпечує достатню маневреність автомобіля при будь-якому рівні завантаження. Для автомобіля доступна 6-ти ступінчаста трансмісія. У рівні буксируванні Land Rover Defender немає рівних серед автомобілів подібного класу, оскільки він здатний перевозити на буксирі транспортні засоби вантажопідйомністю до 3,5 т. Паливний бак в обсязі складає 80 л. потужність двигуна — 134 л.с. Максимальна швидкість, яку здатна розвинути автомобіль, становить 130 км / ч. Для автомобіля доступний кондиціонер, система ABS, зручна панель управління і численні аксесуари.

Основним недоліком Land Rover Defender є недостатня шумоізоляція салону, що іноді може викликати дискомфорт.

Автомобіль Land Rover Defender 110 маломаневренний і норовливий, він не призначений для швидкісної їзди, тому не варто від нього очікувати швидкого розгону. Відстані долає повільно, але впевнено і з гідністю, за показниками надійності у нього дійсно немає конкурентів. У своїй стихії — на бездоріжжі — почувається чудово, власне, Defender 110 і був задуманий як автомобіль з відмінними ходовими якостями, здатний долати будь-які перешкоди.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.