Контрольована агресія: Infiniti M — серії

http://www.dailycars.ru/cars/infiniti/infiniti_russ/large/infiniti_10.jpg

Коли дивишся на Infiniti M вперше, створюється швидкоплинне враження, що машина ось-ось кинеться на тебе. Агресивний капот, широкі крила, хижий вид решітки радіатора, надають їй кілька страхітливий і серйозний вигляд.

Історія Infiniti M серії, почалася в 2005 році, коли на автосалоні в Детройті була представлена ​​пілотна модель. Вже в кінці весни 2005 починається її серійне виробництво, а перші продані моделі анонсуються як новинка Infiniti M 2006 року. Хоча в цей же час японці знають її під назвою Nissan Fuga, продажі якого стартували ще восени 2004 року.

На сьогоднішній день Infiniti M представляє п’ять серійних версій автомобіля: V6 2,5 7АКПП; V6 3,5 7АКПП; V6 3,7 7АКПП AWD; V8 4,5 7АКПП і V8 5,6 7АКПП.

Починаючи з базової комплектації, автомобілі Infiniti M оснащуються по самому останньому слову техніки:

• Шкіряний салон
• Електролюк
• Інноваційна система з кнопкою запуску запалення «Intelligent Key»
• VDS — система динамічної стабілізації
• Інноваційна система пасивної безпеки — AABS
• Круїз контроль
• Сучасна аудіосистема
• РК-дисплей з камерою заднього виду
• Регулювання сидінь в 10 площинах
• мультируль
• Гучний зв’язок, Hands Free, Bluetooth
• двозональний клімат-контроль
• Підігрів та вентиляція сидінь
Фото Infiniti M Фото Infiniti M

Основною відмінною рисою Infiniti M є її висока безпека і керованість, що забезпечує комфортне керування автомобілем на високих швидкостях. Висока зчеплення з дорогою забезпечується широкою колісною базою автомобіля, яка була досягнута за рахунок максимального виносу коліс в крайні точки кузова. За результатами краш-тестів, проведених в Америці, Інфініті М отримала найвищі оцінки. Спеціальна будова кузова автомобіля дозволяє вберегти його від деформації при ударі, що робить цю машину досить стійкою в невеликих аваріях.

Високі динамічні характеристики ходової Infiniti M, дозволяють не помічати невеликі нерівності на дорозі, регульована жорсткість підвіски, широкі диски та підвіска позаду з легкістю розправляються з нашим бездоріжжям. Що стосується більш серйозних перешкод у вигляді ям або відкритих каналізаційних люків, то і тут вона на висоті, тому навіть якщо це ваш перший автомобіль, особливих незручностей з невмінням стежити за дорогою ви навряд чи відчуєте. Прийомистість і керованість просто заворожує, досить трохи придавити на педаль газу і машина миттєво спрямовується вперед, залишаючи далеко позаду всіх своїх конкурентів.

Оздоблення салону просто таки на вищому рівні, тому ті, хто надумає на що-небудь поскаржитися, явно кривить душею. Якісна шкіра, хром, дерево та ергономічні простір, все це приносить величезне задоволення від права керування автомобілем. Бічна підтримка передніх сидінь виконана в кращих правилах автомобільного спорту і більш ніж достатньо утримує водія і пасажира спереду. Аудіосистема заслуговує окремої уваги, особливо її автоматичні настройки, пов’язані зі швидкістю руху автомобіля, що створює ефект рівномірного і чистого звучання.

Електроніки Infiniti M не позичати, і іноді створюється враження, що на неї встановили всі новинки японської промисловості. Приємно здивував витрату палива на М25, який не перевалює за 10 літрів на 100 кілометрів, хоча мощі в ній дещо менше ніж V8, тим не менше, навіть з меншим двигуном машина досить жвава.

Розповідаючи про плюси і позитивних характеристиках Infiniti M, хотілося б бути об’єктивним і відзначити деякі недоробки групи японських інженерів. Неприємним сюрпризом стає «писк» лобового скла, який з’являється після декількох тисяч пробігу по наших дорогах. Сидіння задніх пасажирів сильно зрушені вперед, що, швидше за все, зроблено на догоду збільшення багажного відділення. Цей факт трохи затьмарює пасажирів, що знаходяться за водієм високого зросту. Також в деяких моделях виявлена ​​проблема по деформації гальмівних дисків, яка призводить до биття педалі гальма.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.