Компанія Volvo «повинна олюднити» свої автомобілі

У компанії Volvo готуються до франкфуртському автосалону, де бренд має намір представити свою нову стратегію, концепцію якої полягає у виробництві автомобілів, «більш орієнтованих на людей». Про це сказано в офіційному прес-релізі компанії, де викладається програма заходів, які Volvo має намір зробити для «глобального відродження» марки.

Назва нової стратегії, в якій ключовим поняттям стало поняття «людина», буде Designed Around You. В рамках цієї програми в компанії Volvo намір звертати увагу водіїв на той «неповторний досвід водіння», що вони отримують, перебуваючи за кермом автомобілів шведського бренду.
Один з натхненників проекту, Річард Монтуро, що займає у шведській компанії пост віце-президента з питань глобального маркетингу, заявляє, що його фірма виробляє машини, найбільш зосереджені саме на людині у всій автомобільній індустрії. І донести саме цей «мессадж» до клієнтів — і входить у завдання нової маркетингової стратегії шведського автовиробника.

Керівництво Volvo вважає, що, завдяки цій програмі, світовий обсяг продажів моделей марки значно зросте. Згідно з прогнозами представників шведської компанії, вже до кінця цього року рівень продажів автомобілів Volvo досягне позначки в 450 тис. авто. Для довідки, за перше півріччя поточного року бренд реалізував 230.7 тис. автомобілів, і це на 20.3 відсотки випереджає торішні показники за аналогічний період. Цікаво порівняти ці цифри з торішніми. Так, за весь минулий рік корпорація Volvo продала 373.5 тис. автомобілів.

Джерело: uapages.com

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.