Кенгурятники і пороги на авто. Чи варто їх встановлювати?

http://www.avtomedia.ru/_data/publications/0002737/full.jpg

Будь-якому автолюбителю хочеться бачити свій транспортний засіб не тільки красивим, але і безпечним. Для цього існує безліч штатних заводських опцій. Але найчастіше допитливому водієві цього стає мало, — він прагне надати автомобілю неповторний вигляд і всіляко намагається збільшити його схоронність від зовнішніх впливів.

Часто для цього використовується так званий обвіс, що передбачає установку додаткових деталей зовні кузова. Кенгурятник — один з таких елементів, що має не тільки естетичну привабливість, а й призначений для зниження наслідків лобового удару зі всілякими перешкодами. Представляє він собою конструкцію з металевих або пластикових труб, що кріпиться до передньої частини автомобіля.

Спочатку в його функції входив захист бампера і капота автомобіля під час руху по бездоріжжю. Це була нехитра решітка з труб, для якої краса навіть не розглядалася як необхідність. Але коли позашляховики перебралися до міста, вид кенгурятника змінився. Зараз це вже витончене переплетення хромованих дуг представляє приємне і значне видовище.

У кенгурятников не так багато різновидів. Вони можуть відрізнятися по висоті, коли на джипи ставлять високі, іноді вище капота, а на паркетні позашляховики — низькі, що закривають лише грати радіатора. Але в даний час ці пристосування можуть різнитися і по використовуваному матеріалу. Справа в тому, що техрегламентом заборонено використання сталевих труб на автомобілях дозволеною масою до 3,5 тонн в такій якості. І тому автомобілісти іноді стали використовувати пластикові легкі трубки, не заборонені документом. Правда, про захисну функцію при цьому можна забути. Тому слід зважити всі за і проти, перш ніж встановлювати кенгурятник на свій автомобіль — якщо не на техогляді будуть проблеми, то періодичних пояснень з пильними стражами порядку не уникнути точно.

Серед інших корисних елементів тюнінга автомобіля слід назвати пороги. Вірніше — спеціальні накладки на них. Тут над естетикою однозначно превалює практична цінність, яка полягає в захисті нижній бічній частині авто від бруду та механічних пошкоджень. Зазвичай з заводу йде стандартна комплектація, яка передбачає пластикові накладки. Як правило, вони виготовлені з міцного і довговічного матеріалу, що переживає, іноді, сам автомобіль.

Але автомобілісти завжди можуть знайти на сучасному ринку подібні вироби, найбільш відповідні їхнім смакам і перевагам. Причому вони можуть бути як традиційними пластиковими, так і металевими з високоякісної нержавіючої сталі. В деяких випадках передбачається навіть невелика опорна площадка, що для джипів є рядовим рішенням, для інших же модифікацій виглядає досить незвично. Але найчастіше установка нових порогів призводить до позитивного результату як в плані естетичному, так і практичному.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.