Захищаємося від автоподстав: відеореєстратор

http://916-7715977.webasyst.net/shop/products_pictures/%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%80_DVR_006_enl.jpg

За кількістю дорожньо-транспортних пригод Росія перебуває на другому місці після Китаю. Протягом року на вітчизняних дорогах гине близько 40 тисяч осіб. Чим більше місто, тим вище шанс потрапити в аварію. Адже зараз у містах дуже багато транспортних засобів, що викликає багатогодинні пробки. Велика частина водіїв не дотримуються елементарні правила дорожнього руху. Нахабство і вседозволеність водіїв призводять до того, що ДТП стають не результатом випадку, а спровокованими, простіше кажучи — «підставами».

За результатами спостережень фахівців, в країні діють безліч банд, які займаються дорожніми злочинами. Вимагачеві вдається заробляти не одну сотню тисяч доларів. В даний час з’явився пристрій, що допомагає водіям захистити себе і довести невинність у дорожньо-транспортній пригоді. Це, так званий, автомобільний відеореєстратор. Він то і є неупередженим свідком якого зіткнення на дорозі. Унікальний апарат зафіксує все, що відбувається перед автомобілем. У випадку, коли використовується дві або чотири камери, в його полі зору потрапить все, що розташоване за їдуть автомобілем.

Що ж являє собою відеореєстратор для автомобілістів? Це мініатюрних розмірів «чорний ящик», який безперервно записує всі дорожні ситуації. Запис з автомобільного відеореєстратора можна використовувати як доказ на судовому розгляді. Що може бути ще об’єктивніше для доказу вашої невинності?

Практично кожен з водіїв транспортного засобу хоч раз у житті потрапляв у ДТП. У процесі аварії часто виникають спори, які важко вирішити без незалежного свідка. Якщо свідками виступають звичайні люди, їхні свідчення можуть не враховуватися в суді при підозрі на упередженість. Якщо ж протилежна сторона запевняє, що свідки знаходилися в алкогольному сп’янінні під час аварії, довести зворотне буде неможливо. Часто свідкам доводиться відмовитися від дачі показань, бо їм погрожують, залякують. Деякі не хочуть витрачати особистий час на участь у судовій тяганині.
Відеореєстратор

Якщо ж свідки погоджуються виступити у ваш захист на суді, досвідчений адвокат може з легкістю викрити їх у неточності при описі того, що сталося. Основна проблема в тому, що свідків дорожньо-транспортної пригоди буває складно знайти.

На практиці свідчення сотні звичайних свідків нічого не значать порівняно з показаннями одного працівника ДАІ. Як приклад можна привести випадок, коли дівчина-співробітник прокуратури в’їхала в машину відомого журналіста. Коли інспектор приїхав на місце події, він записав з її слів, що журналіст здавав назад по зустрічній смузі. Журналіста не позбавили прав … бо з ним в салоні знаходилася людина вище за званням, ніж дівчина.

Такий пристрій як відеореєстратор просто необхідно, адже в ньому зберігаються кадри із зазначенням часу. Цей корисний агрегат легко встановити в салоні автомобіля, щоб зафіксувати все, що відбувається спереду і ззаду. Відеоінформація дозволяє інспектору дорожньо-патрульної служби побачити ситуацію з об’єктивної сторони. Перевага таких свідчень у тому, що їх оскаржити неможливо. Як джерело живлення відеореєстратор використовує звичайний прикурювач. Прилад необхідний навіть для щоденних поїздок по місту, адже зараз співробітники ГИБДД звинувачують водіїв у порушеннях, які вони не здійснювали, в надії отримати хабар.

Відеореєстратор додасть впевненості на дорогах як новачкам, так і досвідченим автолюбителям!

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.