Жінка за кермом: особливості водіння

http://www.textually.org/textually/archives/images/set3/distraction.jpg

Жінок за кермом стає все більше, а думок про те, що автомобіль і жінка не сумісні, висловлюється не менше. Що це — небажання чоловіків ділитися ще одні своїм видом діяльності? Жінки і так вже грають у футбол, піднімають штангу і навіть служать в армії. Чи існують дійсно істинно жіночі особливості водіння чи це все вигадки чоловіків?

Відразу варто обмовитися, що є як жінки, які «народилися з кермом в руках», так і чоловіки, які до водіння ну зовсім не пристосовані. Але це винятки і не про них мова.

Природою закладено в жінці бажання берегти як своє життя, так і життя поруч. Саме тому у жінок рідше проявляється ризикована манера їзди. Вони більш уважні і акуратні на дорозі, рідше скоюють ризиковані маневри.

Основний міф про жіночий водінні, що жінки частіше за чоловіків є винуватицями ДТП. Однак статистика не дає цьому підтвердження. Саме завдяки акуратною і законослухняної їзді жінки уникають серйозних аварій. Винятки становлять лише початківці дами — водії. Та й ДТП з летальним результатом за участю жінки — водіїв практично немає.

Жінки більш відповідально підходять до процесу навчання водіння. Вони краще за чоловіків здають теорію і ПДД. Та й «купують» права жінки рідше. І що б там не говорили чоловіки, вчитися водінню все-таки варто, і жінки не нехтують цим. На відміну від чоловіків, які частенько вважають, що народилися з умінням водити.

Дійсно, відмінною рисою жіночого водіння щодо чоловічої є те, що жінки гірше орієнтуються в просторі. Їм постійно треба звірятися з картою, що сильно відволікає від того, що відбувається на дорозі. Внаслідок чого жінки часто «проскакують» потрібний поворот і опиняються в незнайомому місці. Проте цю проблему вже давно вирішили в Європі. GPS-навігатор коштує не так вже дорого, а користь приносить чималу. Тим більше що карти нових країн і міст в нього можна завантажувати через Інтернет. Тому жінки в Європі більш охоче відправляються в далекі подорожі за кермом, тому що заблукати з навігатором практично неможливо.

Формований чоловіками стереотип, що «жінка — це мавпа з гранатою», змушує деяких жінок вести себе вкрай невпевнено на дорозі. І потрапляючи в стресові ситуації, жінка починає панікувати і здійснювати непотрібні руху або гірше того — впадати в ступор. Це походить від почуття невпевненості в собі і в своїх силах. Ніби як не своєю справою вона займається. Бажаючи стати ще менш непомітною на дорозі, жінка купує собі маленьку машинку. Це робить її справді непомітною для інших учасників руху. Тому їй починає здаватися, що її все спеціально підрізають, не поступаються дорогою. У всьому світі жінки не соромляться сідати за кермо великих машин. Та й чоловіки дивляться на таких жінок з великою повагою.

Так що сказати, що жінки якось по-особливому водять, не можна. Варто їм тільки набратися впевненості, яка приходить зі стажем водіння, і відрізнити, хто сидить за кермом чоловік або жінка, ставати неможливо. Залишилося дочекатися моменту, коли автомобіль міцно увійде в життя кожної людини, тоді люди і перестануть розрізняти стиль водіння за статевою ознакою.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.