Достаток гнучкості: Opel Meriva 2012

http://pics.autonews.ru/autonews_pics/onews/2011/03/16/151323.7471_300.jpg

Продукт знаменитого німецького виробника автомобілів Opel — Opel Meriva формально відомий у двох поколіннях А (2002-2010 рр..) Та В (з 2010 року).

Перше покоління будувалося на платформі Opel Corsa, друге ж базується на більш габаритної Opel Zafira. Варто зауважити, що Meriva А за період з 2002 по 2010 рік досить помітно модифікувалася в 2006 році. Тим не менш, покоління В — це нові пошуки не тільки в плані розмірів, конструктивних та технічних моментів; головним чином, це новації в питаннях функціонального дизайну і комфортабельності.

У новій моделі реалізовані кілька систем, назва яких починається зі слова Flex (від англійського flexible — гнучкий) — FlexDoors (широко відкриваються бічні двері), FlexRail (легка і швидка реорганізація простору між сидіннями з урахуванням цілей кожної конкретної поїздки), FlexSpace (настільки ж зручна можливість зміни конфігурації внутрішнього простору автомобіля), FlexFloor (можливість закріплення підлоги багажного відділення в різних положеннях), FlexFix (система кріплень для перевезення велосипедів). Словом, з «гнучкістю» дизайну у Opel Meriva 2011 немає жодних проблем.

А «начинка» у нового автомобіля наступна: пропонуються чотири основні варіанти чотирициліндрових двигунів — два бензинових (A 1.4 XER: 100 к.с., 1,4 літра, з’єднується з 5-ступінчастою «механікою» і A 1.4 NET: 140 л. с., 1.4 літра, 6-ступінчаста МКП) і два дизеля (A 1.7 DTC: 110 к.с., 1.7 літра, 6-ступінчаста «механіка» і A 1.7 DT: 100 к.с., 1,7 літра, 6-ступінчаста автоматична КП). Варто зауважити, що A 1.7 DTC привабливо виглядає в аспекті економічності, а A 1.4 NET забезпечує, мабуть, найкращі ходові якості автомобіля. Зрозуміло, нова Opel Meriva в достатній мірі забезпечена різного роду обладнанням, системами безпеки та ін.; Все-таки — це сучасний автомобіль солідного німецького виробника.
Opel Meriva 2011 модельного року Opel Meriva 2011 модельного року

Про «гнучкості» внутрішнього виконання салону вже сказано. Але варто звернути увагу і на зовнішній дизайн, який відрізняється завершеністю, чисто німецькою педантичністю в плані продуманості деталей. Результат — приємний вигляд автомобіля і відмінні аеродинамічні показники. До того ж, застосовані в процесі виготовлення машини різні матеріали відрізняються високою якістю і масою естетичних достоїнств.

Але розповімо про найголовнішу особливості нової Opel Meriva, яка відрізняє її від переважної більшості продуктів автомобілебудування і дає постійний привід до дискусій і суперечок. Мова йде про задніх дверях, що відкриваються проти ходу автомобіля. З одного боку, така конструктивна практика не дуже «любима» розробниками з причини втрати безпеки (а раптом двері відкриються в процесі руху!). Але є й інший погляд на подібне рішення — кут відкривання дверей, близький до 90 ° і безсумнівну зручність при посадці пасажирів. Очевидно, розробники Meriva бажали привернути увагу до моделі певних груп покупців (людей «у віці» і молоді подружжя з дітьми). Тому характерною рисою їх «дітища» стала ергономічність; ну і, як частковість, незвичайна конструкція дверей (у процесі руху передбачена надійна система їх блокування).

Компактвен Opel Meriva 2011 модельного року в позитивному плані відрізняють ергономіка, оригінальні дизайнерські інновації, висока якість збірки, хороші ходові якості, відмінна шумоізоляція, комфортабельність, функціональність, широта комплектації та економічність.

Явних «проколів» у виконанні машини немає. Але є питання, відповіді на які ми отримаємо тільки з часом. Підвіска, на європейських дорогах, не викликає нарікань, але як вона буде вести себе з плином часу на пострадянських покриттях — поки невідомо. А відкриваються проти ходу дверей конструктивно продумані ретельно, але система їх блокування не включається відразу, як тільки машина починає рушає з місця (блокування автоматично включається на швидкості тільки більше 4 км / год) і як вони себе проявлять в повсякденній експлуатації теж поки не ясно.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.