Далекобійник — це круто!

http://www.roadtransport.com/blogs/big-lorry-blog/assets_c/2010/10/T2009_1645-thumb-448x336-93325.jpg

Якщо ви коли-небудь мріяли про регулярні подорожі за кордон, то для вас непоганим варіантом може виявитися робота далекобійника. Робота на перший погляд непримітна, але це далеко не так. По-перше, це не просто робота, яка приносить гроші, а спосіб життя, до якого дуже швидко звикаєш. По-друге, вам ніколи не доведеться сидіти на місці, так як замовлень на вантажоперевезення завжди достатньо. Але для того, щоб більш детально розповісти про всі тонкощі і нюанси даної роботи, необхідно трохи проаналізувати її.

Отже, далекобійники завжди працюють вахтовим методом, тобто якщо є замовлення на перевезення вантажу з точки «А» в точку «Б», то зміна, як правило, з двох чоловік, відразу ж приступає до виконання замовлення. Чому саме відразу? Та тому, що більшість замовлень є терміновими, оскільки людям, які перевозять свій вантаж дуже важливо, щоб їхній вантаж був доставлений швидко і якісно. Також не варто забувати про те, що деякі вантажі є швидкопсувними, що також прискорює режим роботи. Саме тому далекобійники їздять парами, щоб машина не простоювала. Коли один водій відпочиває або спить, то другий водій продовжує рух.

Якщо говорити про роботу далекобійником, як про спосіб заробітку, то це досить прибуткова професія. Адже погодьтеся, цілодобово пересуватися на вантажному автомобілі не так вже й легко, тому й оплата праці буде відповідною. У більшості випадків далекобійники працюють за передоплатою, а решту грошей отримують безпосередньо перед розвантаженням. Так-так, саме перед розвантаженням, а не після неї, щоб ні в кого не виникало бажання недоплатити водієві. Так що якщо у вас фінансові труднощі, а у вас є водійське посвідчення відповідної категорії, сила-силенна вільного часу і відповідну пропозицію від вантажоперевізника, то не варто навіть замислюватися.

Причому, наявність вантажного автомобіля або складу не є обов’язковою умовою, так як їх вам можуть надати. Але краще працювати на своїй техніці, хоча її придбати, відразу не вийде. І найголовніше, роботу далекобійника необхідно любити і поважати, щоб вона приносила вам не тільки матеріальні блага, а й моральне задоволення. Ви тільки уявіть собі, сьогодні ви їдете по одній місцевості, а через добу вже перебуваєте за сотні кілометрів. Рівнини змінюються горами й ущелинами, річки і озера змінюються морями і океанами навіть — ну хіба це не романтика!? Хіба заради цього не варто цілодобово крутити «баранку»!?

Існує ще ряд позитивних моментів, про які не можна говорити в рамках цензури, але які мають місце і кожен далекобійник про них напевно знає. До речі, всі ми чудово пам’ятаємо знаменитий російський серіал «Далекобійники», в якому детально описані і показані всі принади та недоліки даної роботи. Написати можна багато всього цікавого, але поки ви не спробуєте всі принади даної професії самі, ви ніколи не зможете зрозуміти, що далекобійник — це круто!

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.