Брудна машина — чиста машина. Як визначити характер водія?

http://s4.hubimg.com/u/3895323_f496.jpg

Кожен успішний чоловік в певний момент свого життя набуває автомобіль. Більшість людей до вибору ставляться дуже серйозно, розглядаючи марку, модель, характеристики і особливо зовнішній вигляд свого майбутнього автомобіля.

Найчастіше автомобіль купують для досить тривалого користування, тому життєво важливо слідкувати за його справністю, регулярно проводити профілактичний технічний огляд, їздити максимально обережно, уважно, відповідально підходити до експлуатації автомобіля, щоб продовжити термін його служби.

Але не менш важливий і зовнішній вигляд авто. Адже будь то подряпини, вм’ятини або бруд на поверхні, крім неестетичного стану, також говорять про недбалість, безвідповідальність, неакуратності власника машини. Все це бачать оточуючі, починаючи з інших водіїв на дорогах і пішоходів на тротуарах, закінчуючи близькими людьми, друзями, колегами, керівництвом. Адже найчастіше, вимита, чиста машина може дійсно допомогти, причому навіть у робочих моментах, склавши хороший імідж і репутацію акуратного, відповідальної людини. Наприклад, приїхавши на чистому автомобілі на ділову зустріч, ви покажете те, що господар автомобіля успішний, процвітаючий чоловік, а при новому знайомстві справите позитивне враження на нового друга, знайомого або зацікавила вас особина протилежної статі.

За зовнішнім станом автомобіля можна навіть визначити характер водія! З легкістю можна припустити, що водій чистої доглянутою машини в житті пунктуальний, цілеспрямований і в усьому успішна людина, при всьому при тому власник брудного, розбитого автомобіля, напевно розсіяний, неорганізований людина, постійно щось не встигає. Адже стан авто, це як зовнішність самої людини. Акуратний, стильний людина завжди має позитивну репутацію, відповідно поганим зовнішнім виглядом, можна створити собі негативний імідж і не особливо добре ставлення до себе з боку оточуючих.

Чистий машина, це в першу чергу, приємно вам. Адже автомобіль — це не тільки засіб пересування, який дозволяє в будь-який момент поїхати туди, куди необхідно, але і спосіб виразити свою індивідуальність, проявити свою особистість.

Часто дівчата вибирають машини поменше, більш яскравих кольорів, переважно з плавними лініями в дизайні, а чоловіки віддають перевагу великим позашляховики або кросовери, особливо звертаючи увагу на технічні характеристики.

Але якщо так важливий зовнішній вигляд і марка автомобіля, так чому ж водії вважають не потрібним приділити трохи свого дорогоцінного часу для того, щоб заїхати на автомийку? Адже чистота так само важлива, як і модель машини. Не складно побачити на дорогах дорогі іномарки в бруді, що створює негативну думку про машину, і навіть не хочеться її розглядати. Але ж вона коштувала таких великих грошей. Догляд та дбайливе ставлення до машини забезпечить її довгу службу, а вчасно вимитий автомобіль гарантує хороший імідж.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.