Автоподорож з дітьми: передбачити все

http://www.babble.com/CS/blogs/strollerderby/2008/10/01-07/kidsincar.jpg

Часто батьки, які мають маленьких дітей, скаржаться на відсутність можливості провести автоподорож. Основною проблемою виконання цього бажання вони вважають своїх маленьких дітей. Але це ж це зовсім невірна думка. Подорож з дітьми на автомобілі має ряд переваг. Головне з них — можливість зупинитися практично в будь-яку хвилину за бажанням дитини. У машину можна взяти все, що малюк обожнює, з чим йому важко розлучитися, наприклад з улюбленими іграшками. Крім того, план автоподорожі ви складаєте самостійно, що дозволяє вибрати для зупинки цікаві місця. По суті, машина є маленьким будинком на колесах, де ви є повноправним господарем. Єдине, що вам варто зробити — це взяти з собою найнеобхідніше, тобто передбачити все.

Спробуємо це все розшифрувати:

• Обов’язково потрібно мати в автомобілі дитяче автокрісло, яке повинне відповідати вазі і віку дитини. Вибирайте автокрісло, яке має знімний чохол. Це дозволить у разі потреби в дорозі швидко його попрати. Якщо дитина до цього не їздив в цьому автокріслі, необхідно перед подорожжю під час коротких поїздок привчити дитину до нього. При такому підході він спокійно буде себе вести і під час далекої дороги. Пам’ятайте, що максимальний час, який дитина може безперервно сидіти в кріслі становить три години. Тому потрібно періодично зупиняти машину, поносити дитину на руках, дати йому можливість трошки поповзати і порухатися.

• Візьміть з собою підгузники, бажано взяти подвійний запас. Підгузник повинен бути добре вбирає вологу, дихаючим і досить тонким. Дитина в ньому повинен відчувати себе комфортно. Не забудьте взяти з собою дитячий крем для шкіри, вологі серветки і одноразові пелюшки. Вони в дорозі не будуть зайвими.

• Добре продумайте систему харчування в дорозі. Звичайно, якщо дитина харчується материнським молоком, то тут проблем не виникне. Якщо ж ні, то краще придбати сумку-холодильник, в якій можна зберігати швидкопсувні продукти і дитячу їжу. Питну воду візьміть теж з запасом. У дорозі вода не буває зайвою. Обов’язково візьміть для дитини соки в маленьких пляшечках з трубочкою.

В салоні машині під руками повинен бути достатній запас змінного одягу для дитини. Ви повинні бути завжди готові в разі необхідності переодягнути дитину. В іншому випадку вам доведеться зупиняти машину і докласти зусиль, щоб знайти в багажнику необхідний одяг.

Візьміть обмежене число улюблених іграшок, пісень і казок на дисках, книжок малюка. Адже в час, який він не буде спати, його потрібно постійно чимось займати. Ефективно це вийде, якщо дитині буде дійсно цікаво.

Дуже серйозно підійти до набору медикаментів у вашій аптечці. Там має бути все необхідне, особливо для дитини.

Ось тепер, коли ви все врахували, щасливої ​​вам дороги!

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.