Автокосметика: путівник що як навіщо

http://s46.radikal.ru/i112/1103/8a/36999f84b598.jpg

Зовнішній вигляд автомобіля є предметом невпинної турботи більшості автовласників. Не випадково, не дивлячись на величезну кількість автомобільних мийок, помити машину не відстоявши чергу практично неможливо. Крім цього, багато хто з автолюбителів при першій нагоді поспішають порадувати свого улюбленця чим-небудь, що здатне зробити машину ще красивішим, блискуче, чистіше. Мова йде про автокосметика, багато з коштів якої здатні не тільки поліпшити зовнішній вигляд автомобіля, але й захистити багато деталей від несприятливих факторів.

Почнемо із стекол, адже чисті скла це не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і безпеку під час руху. Залишки розбилися об лобове скло комах, пташиний послід, клейкі сліди від тополиного або березових бруньок і просто бруд, який вилітає з під коліс — всі ці фактори істотно погіршують видимість. І, як свідчить практика, очистити їх без засобів автокосметики буває дуже складно.

Суттєву допомогу в цьому питанні можуть зробити спеціальні очищувачі стекол, які є в великому асортименті практично у всіх великих виробників автомобільної косметики. Приміром, одна лише торгова марка Sonax випускає більше десяти найменувань різної продукції призначеної для очищення стекол і фар автомобіля.

Серед усього цього достатку можна виділити вологі серветки, виготовлені з щільного нетканого матеріалу, який просочений спеціальним складом, що дозволяє видаляти найскладніші забруднення, не залишаючи при цьому розлучень або потьоків. Дані серветки чудово очищають скла як зовні машини, так і всередині, видаляючи при цьому пил і нікотинові відкладення. Потужне очищаючу дію подібних серветок, як правило, поєднується зі ще однією властивістю — екологічністю. Вони абсолютно нешкідливі для користувачів і навколишнього середовища.

Крім серветок, є ще одна група стеклоочіщающіх продуктів, до якої входять різні спреї, які завдяки особливим присадкам, що входять до їх складу, мають прекрасну миючу здатність, а також поліролі. З їх допомогою можна усунути дрібні дефекти і подряпини, що виникають на стеклах від часток пилу. Вони здатні повернути втрачену склу прозорість, усунути дратівливий скрип «двірників» по ​​лобовому склу під час роботи склоочисників, а в якості «бонусу», видалити іржу, вапняні патьоки, плями від комах або соку дерев.

Тепер кілька слів про автомобільної косметики, призначеної для кузова. Почнемо з найпоширенішого — з автошампуня. Дане засіб призначений для якісної мийки автомобіля. До складу сучасних автошампунів входять різні добавки, а також так звані пави (поверхнево-активні речовини). Шампуні ефективно очищають кузов від різних забруднень, надають автомобільної «зовнішності» той шик, якими відрізняється чістовимитая поверхню.

Для боротьби з дрібними подряпинами, відколами фарби існують спеціальні маскуючі олівці, а також шліфувальні пасти. Щоб додати кузову дзеркальний блиск, в хід йдуть спеціальні поліролі, які не тільки начищають, а й захищають кузов від впливу навколишнього середовища, від вигорання.

Область застосування автомобільної косметики зачіпає весь автомобіль. У її переліку входить безліч засобів, за допомогою яких можна очистити, відмити і відполірувати практично все — від шин, до кінчика антени на даху, надавши автомобілю ту неповторність, яка буде притягувати погляди.

Источник: UaPages.com Украинские Страницы

Прокомментировать

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.